КОНКУРС “НОВІ ІМЕНА УКРАЇНИ” НАЗВАВ ПЕРЕМОЖЦІВ

КОНКУРС “НОВІ ІМЕНА УКРАЇНИ” НАЗВАВ ПЕРЕМОЖЦІВ

2d9117c885ae05d844c5d2d834f56e83_xlВ Українському фонді культури у четвер відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського мистецького огляду-конкурсу «Нові імена України» в 2016 році.

Про це розповів модератор заходу Тимур Бережний.

«Визначено лауреатів  та дипломантів нашого конкурсу «Нові імена України» у 2016 році. Серед лауреатів музичної складової нашого конкурсу можна назвати ансамбль віолончелістів «Натхнення» (Київ); Олександр Свет, альт (Київ); Богдана Гут, скрипка (Київ), Вікторія Цюпак, академічний вокал (Київ), Владислав Біляченко, саксофон (Кролевець), Дарія Собко, фортепіано (Кролевець)», – сказав Бережний.

Він поінформував, що також лауреатами цього конкурсу у 2016 році в номінації «Образотворче мистецтво» стали Таїсія Стаценко, монументальний живопис (Харків); Олена Шестеренко, прикладне мистецтво (Київ);  Богдана Ільєва, декоративно-прикладне мистецтво (Кам’янець -Подільський); Анастасія Кравчук, графічні роботи (Житомир).

У номінації «Народна творчість» лауреатами конкурсу серед інших стали Надія Кічула, народний спів (Черкаси); Наталія Кіричук, домра (Волинська область); Іванна Мельник, бандура (Луцьк); ансамбль ложкарів «Веселі друзі» (Ромни); Іван Гнатів, цимбали (Луцьк); дует акордеоністів Михайла Свирида і Дикопавленка Артема (Полтава).

Окремо отримала відзнаку лауреата конкурсу «Нові імена України» у галузі літератури  Лідія

«Нові імена України» – мистецький проект, який було започатковано у 1991 році Українським фондом культури. Його мета – це виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузях музики, літератури, образотворчого мистецтва і народної творчості.

Щорічно в рамках цього проекту проводиться однойменний Всеукраїнський огляд, в якому зазвичай беруть участь близько 150 виконавців віком від 6 до 18 років у різних номінаціях (вокалістів – до 20 років).

У 2016 році до відбіркової комісії цього конкурсу з різних областей було представлено близько 100 робіт.

 utr.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *